Płytowe wymienniki ciepła

Tematy związane z instalacjami CO - schematy, pomoc, etc.
Ribka
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2024, o 11:02

Płytowe wymienniki ciepła

Post autor: Ribka »

Obserwuję z uwagą i wypiekami na twarzy tą super dyskusję – uwielbiam zanurzać się w te techniczne szczegóły razem z Wami! Jeśli ktoś z Was poszukuje źródła, w jakim będzie mógł nabyć płytowe wymienniki ciepła, to polecam zajrzeć do sklepu, w którym pracuję. Znajdziecie nas pod adresem https://www.sanit360.pl/kategoria-produ ... plytowe-1/ , gdzie w ofercie są różne wymienniki, dostosowane do rozmaitych potrzeb oraz rozmiarów basenów. Zachęcam do lektury naszej oferty i dzielenia się własnymi sugestiami! Liczę, iż znajdziecie coś, co spełni Wasze potrzeby.
sewos
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2023, o 18:21
Kontakt:

Re: Płytowe wymienniki ciepła

Post autor: sewos »

ciekawe to co mówisz. od niedawna zgłębiam temat bo planujemy wymiany u nas w domu i nie tylko. ciekaw jestem jak to się sprawdzi bo nie znam niestety nikogo kto ma i możnaby się było podzielić opiniami
matyldaa
Posty: 9
Rejestracja: 16 sty 2024, o 11:11

Re: Płytowe wymienniki ciepła

Post autor: matyldaa »

Jak chodzi o takie aspekty, jak pompa ciepła powietrzna - to według mnie warto byłoby tutaj zgłosić się do firmy STIEBEL ELTRON. Oni już długi czas istnieją na rynku i cieszą się pozytywnymi opiniami. Według mnie warto z nimi nawiązać kontakt.
ODPOWIEDZ