Naprawa sprzętu AGD

Tu można pisać o "wszystkim i o niczym" :)
Nusk
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2024, o 21:04

Naprawa sprzętu AGD

Post autor: Nusk »

Miałem jakiś czas temu kłopot z moją kuchenką i zdecydowałem skontaktować się z serwisem AGD w Olkuszu - https://serwisagd.olkusz.pl/ . Dzięki profesjonalnej obsłudze z ich strony wszystko zostało szybko naprawione. Serwisant był nie tylko wykwalifikowany, ale również niezwykle kultularny oraz chętny do pomocy. Ponadto, ceny usług były bardzo atrakcyjne, co z pewnością docenią wszyscy szukający rozwiązania swoich kłopotów z AGD. Jeśli ktoś z was ma jakiekolwiek kłopoty ze swoimi urządzeniami, serdecznie polecam skorzystanie z oferty tego serwisu!
sewos
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2023, o 18:21
Kontakt:

Re: Naprawa sprzętu AGD

Post autor: sewos »

dobrze wiedzieć, że są serwisanci warci polecenia bo coraz trudniej o takich, szczególnie w dużych miastach. raczej promuje się styl typu zepsute? wyrzucić i kupić nowe a nie naprawiać. a chyba każdy z nas powinien się zastanowić czy taki schemat aby na pewno ma sens i do czego to prowadzi...
matyldaa
Posty: 9
Rejestracja: 16 sty 2024, o 11:11

Re: Naprawa sprzętu AGD

Post autor: matyldaa »

Dobrze wiedzieć. W każdym każdym razie dlatego warto tutaj wspomnieć - że trzeba dbać o poszczególne sprzęty. A tutaj 3x https://www.comarchssa.pl/poradnik/jaki ... -pure-plus macie chociażby opisane - dlaczego trzeba wymieniać filtry w lodówce? Jaki kupić taki filtr itd.
ODPOWIEDZ