Naprawa dachu

Tu można pisać o "wszystkim i o niczym" :)
okor
Posty: 62
Rejestracja: 21 cze 2022, o 14:25

Naprawa dachu

Post autor: okor »

Dobry wieczór. Niestety spełnił się nasz najgorszy koszmar i musimy wyburzyć komin. Próbowaliśmy hydroizolacji ale syf przebił się przez ściany, nawet płyty regipsowe napęczniałyW domu mieszka moja mama na pierwszym pietrze, drugie piętro remontujemy no i oczywiście komin na poddaszu jest w stanie tragicznym. Nie ukrywam, ze przerażają mnie nie tylko koszta ale i ogrom prac. Jestem zdołowana, ponieważ ściany na drugim pietrze były już pomalowane i mieliśmy kłaść podłogi ( w przedpokoju są już położone płytki) a tu trzeba ścian się pozbyć. Czy jest ktoś, kto zmierzył się z podobnym problemem? Podzielcie się swoimi doświadczeniami. Chce sie psychicznie przygotować na to co będzie
Zoks
Posty: 62
Rejestracja: 20 cze 2022, o 11:47

Re: Naprawa dachu

Post autor: Zoks »

Mieliśmy podobny problem. Zrobiliśmy szlamowanie komina od wewnątrz a na ścianę z kominem na parterze polozylismy kamień ozdobny bo smierdzialo najbardziej w pokoju na dole a od drugiej strony jest łazienka wyłożona płytkami i nic. U nas pomogło.

Do izolacji newralgicznych miejsc, polecam użyć gumy w płynie. Zerknij sobie również na ten artykuł:
https://cws.expert/naprawa-dachu-blachy/

Jest tutaj kilka podpowiedzi jak zabrać się za naprawę przeciekajacego dachu.
ODPOWIEDZ