Sterowanie oświetleniem w domu

Tu można pisać o "wszystkim i o niczym" :)
okor
Posty: 63
Rejestracja: 21 cze 2022, o 14:25

Sterowanie oświetleniem w domu

Post autor: okor »

Witam
Jaki obecnie system polecacie pod sterowanie w domu oświetleniem itp. ? Bo na rynku jest ich od cholery. Jestem na etapie rozkładania instalacji w domu więc mam szerokie pole manewru. Preferowałbym coś co będzie współpracować z asystentem googla.
Oraz planuje zrobić sterowanie ogrzewaniem iść w listwę sterującą TECH oraz jego moduły ogrzewanie mieszane.Jakie doświadczenie macie z tą marką ? Oraz czy puszki 60 stykną żeby w przyszłości zmieścić tam jakiś moduł sterujący ?
Zoks
Posty: 62
Rejestracja: 20 cze 2022, o 11:47

Re: Sterowanie oświetleniem w domu

Post autor: Zoks »

okor pisze: 14 lis 2022, o 09:07 Witam
Jaki obecnie system polecacie pod sterowanie w domu oświetleniem itp. ? Bo na rynku jest ich od cholery. Jestem na etapie rozkładania instalacji w domu więc mam szerokie pole manewru. Preferowałbym coś co będzie współpracować z asystentem googla.
Oraz planuje zrobić sterowanie ogrzewaniem iść w listwę sterującą TECH oraz jego moduły ogrzewanie mieszane.Jakie doświadczenie macie z tą marką ? Oraz czy puszki 60 stykną żeby w przyszłości zmieścić tam jakiś moduł sterujący ?
Proste sterowanie z aplikacji Supla, asystent głosowy, home assistant, mqtt . Rozwiązań jest wiele oraz w dużej mierze zależy to od tego jakie masz fundusze na takie sterowanie:
https://www.napad.pl/produkty-721-604-p ... integra-64

Od siebie polecam kontakt z nimi. Powinni doradzić co się tutaj najlepiej sprawdzi.
ODPOWIEDZ