Strona 1 z 1

Dobre meble kuchenne

: 23 mar 2023, o 10:11
autor: okor
Dobre materiały! HEJ, proszę pomóżcie. Jak zieloni w temacie mamy wybrać dobra kuchnie? O co pytać stolarza? Jakie fronty wybrać? Podpowiedzcie mi proszę.... To jest tak, że stolarze mają fronty różnych firm i ja się decyduje? Skąd mam wiedzieć co jest dobrej jakości a co nie? na co zwrócić uwagę? Bardzo mi zależy na dobrej jakość, izeby fronty nie puchły, farba nie odpryskiwala, odporna na zarysowania zawiasy ciche, nie psuły się od razu itd. Ale.... Nie wiem jak rozmawiać z fachowcem, bo się na tym nie znam! Mąż o ile sama budowa, super to jeśli o meble kuchenne chodzi to już lipa. Powoli musimy się decydować czy stolarz czy np ikea, ale serio nie wiem na co zwrócić uwagę u stolarza. Jak wybrać najlepszą opcje? Co jest ważne?

Re: Dobre meble kuchenne

: 23 mar 2023, o 11:29
autor: Zoks
Dużo pytań w jednym poście .
* różne firmy blatów - jakościowo i cenowo
* Różne zawiasy i systemy - ty chyba większość przyzna że BLUM to marka "król" chociaż mój stolarz pracował na jeszcze jakiś tańszych i tez je chwalił (nie pamietam nazwy) Zerknij sobie na zawiasy tutaj https://uchwytymeblowe24.pl/zawiasy-meblowe
* Fronty to kolejny temat możesz mieć z płyty , akryl lub lakierowane ( w tym przypadku wiadomo że płyta jest jakby najgorsza ) - no i są zwolennicy akryli i lakieru to już musicie poczytać - znaczenie też ma czy uchwyty będą czy jakieś frezowane fronty ... Dużo decyzji do podjęcia .