TomTom GO 6000

Nasze nawigacje :)
Awatar użytkownika
czp
Administrator
Posty: 99
Rejestracja: 27 lis 2012, o 18:18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

TomTom GO 6000

Post autor: czp »

Moja druga dedykowana nawigacja samochodowa to TomTom GO 6000.

Opiszę jej cechy charakterystyczne - jak się sprawuje w użytkowaniu i wskażę na jej plusy i minusy:

Obrazek
Awatar użytkownika
czp
Administrator
Posty: 99
Rejestracja: 27 lis 2012, o 18:18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: TomTom GO 6000

Post autor: czp »

Funkcje i cechy charakterystyczne nawigacji:

1. Stałe połączenie. Prowadź, korzystając z wbudowanej usługi bieżących informacji o ruchu drogowym. Unikaj opłat za roaming podczas podróży zagranicznych.

2. Asystent pasa ruchu. Uzyskuj wyraźne informacje dotyczące pasa ruchu, jaki należy zająć na skrzyżowaniu.

3. Szybkie wyszukiwanie. Szybsze znajdowanie miejsc docelowych poprzez korzystanie z wyników wyszukiwania intuicyjnego. Funkcja szybkiego wyszukiwania miejsca docelowego zaczyna działać w momencie rozpoczęcia wpisywania.

4. W pełni interaktywny ekran. Używaj gestów rozsuwania i zsuwania palców, a także powiększaj i przesuwaj obraz interaktywnej mapy do wyszukiwania lokalizacji i odkrywania ciekawych miejsc w okolicy.

5. 3-miesięczna subskrypcja usługi Fotoradary TomTom. Otrzymuj ostrzeżenia o fotoradarach. Unikaj mandatów za przekroczenie prędkości dzięki odpowiednio wcześnie zgłaszanym, dokładnym ostrzeżeniom o fotoradarach.

6. Mapy 3D .Możliwość oglądania budynków i punktów orientacyjnych w olśniewającym widoku 3D. Posiadając Mapy 3D, zawsze dokładnie wiesz, gdzie się znajdujesz.

7. Darmowe aktualizacje. Korzystaj z nowych, innowacyjnych funkcji dostępnych w ramach regularnych aktualizacji.

8. Dożywotnie Mapy. Teraz możesz zawsze korzystać z najnowszych map, nie ponosząc dodatkowych kosztów.**

9. Dożywotnia subskrypcja TomTom Traffic. Podczas podróży zawsze korzystaj z bieżących informacji drogowych, tak długo ja masz swoje urządzenie.

10. Technologia IQ Routes.
Awatar użytkownika
czp
Administrator
Posty: 99
Rejestracja: 27 lis 2012, o 18:18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: TomTom GO 6000

Post autor: czp »

Dane techniczne nawigacji

1. Producent TomTom Holandia

2. System operacyjny Symbian Linux

3. mapy Polski i Europy (45 krajów)

4. Bateria Czas pracy baterii Do 2 godzin niezależnego działania

5. Połączenia Stałe połączenie Wbudowane usługi TomTom Traffic, Fotoradary TomTom, i QuickGPSFix

6.Uchwyt do pojazdu Uchwyt Click & Go

7. Pamięć wewnętrzna - Tak

8. Gniazdo karty SD microSD ( do 32 mb)

9. Ekran Rozmiar ekranu Ekran dotykowy 6” (15 cm)

10. Typ Ekranu Szerokokątny ekran pojemnościowy 16:9

11. Rozdzielczość ekranu 800x480 pikseli

12. Wymiary Rozmiar (SxWxG) 16,99x10,48x2,22 cm

13. Waga 308 gramów

14. Obsługiwane języki Interfejs użytkownika
Bułgarski, Kataloński, Chorwacki, Czeski, Duński, Holenderski, Estoński, Fiński, Francuski, Niemiecki, Grecka, Węgierski, Włoski, Łotewski, Litewski, Norweski, Polski, Portugalski, Słowacki, Słoweński, Angielski (RPA), Hiszpański, (Ameryka Łacińska), Szwedzki, Turecki, Angielski (Wielka Brytania), Angielski, (Stany Zjednoczone)

15. Instrukcje głosowe
Afrikaans, Arabski, Angielski(Australia), Bułgarski, Kataloński, Chorwacki, Czeski, Duński, Holenderski, Holenderski (Belgia), Fiński, Francuski, Niemiecki, Grecka, Węgierski, Angielski (Irlandia), Włoski, Litewski, Angielski (Nowa Zelandia), Norweski, Polski, Portugalski, Portugalski(Brazylia), Serbski, Słoweński, Hiszpański, Hiszpański (Ameryka Łacińska), Hiszpański (Argentyna/Ameryka Łacińska), Hiszpański(Chile), Szwedzki, Turecki, Angielski (Wielka Brytania), Angielski (Stany Zjednoczone)
Awatar użytkownika
czp
Administrator
Posty: 99
Rejestracja: 27 lis 2012, o 18:18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: TomTom GO 6000

Post autor: czp »

mapę TomTom zaktualizowałem do wersji 9,45, która zawiera:

Szczegółowy Zasięg to: Andora, Austria, Belgia, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Włochy, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Węgry, Malta, Madera, Monako, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Irlandia, Holandia, United Kingdom, Wyspy Kanaryjskie, Vatican City State

Częściowy zasięg to: Turcja (86%), Bułgaria (60%), Rosja (60%), Ukraina (44.5%), Cypr (83%), Czarnogóra (90%), Serbia (90%)

Drogi dojazdowe: Albania, Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Mołdawia, Białoruś
Awatar użytkownika
czp
Administrator
Posty: 99
Rejestracja: 27 lis 2012, o 18:18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: TomTom GO 6000

Post autor: czp »

Tak niestety: producent TomTom Holandia ale od spodu na obudowie nawigacji widnieje napis "MADE IN CHINA" czyli jednak po prostu chińszczyzna czyli prawie jak zwykle. :(
Awatar użytkownika
czp01
Posty: 1278
Rejestracja: 24 paź 2013, o 22:03
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: TomTom GO 6000

Post autor: czp01 »

Niestety po okresie gwarancji padła bateria a oryginału nie mogłem nigdzie znaleźć to musiałem kupić zamiennik baterii.

Hmm prawie taki sam. :)
________________________________________
Mój sterownik verbomat
Kocioł Kielar ECO2 35/25 kw
Powierzchnia użytkowa budynku 308 m2
Powierzchnia ogrzewana 240m2 z kotłownią
Zestawienia oraz bieżące statystyki spalania
verb

Re: TomTom GO 6000

Post autor: verb »

Teraz navi w fonie się ma :) AM sobie kup, mam i działa lux.
Awatar użytkownika
czp01
Posty: 1278
Rejestracja: 24 paź 2013, o 22:03
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: TomTom GO 6000

Post autor: czp01 »

Jednak 6 cali TomToma jest wygodniejsze :)
________________________________________
Mój sterownik verbomat
Kocioł Kielar ECO2 35/25 kw
Powierzchnia użytkowa budynku 308 m2
Powierzchnia ogrzewana 240m2 z kotłownią
Zestawienia oraz bieżące statystyki spalania
ODPOWIEDZ