Reflektory DEPO

Tematy związane z motoryzacją
verb

Reflektory DEPO

Post autor: verb »

Może ktoś, przekopując net w poszukiwaniu info o DEPO, trafi na ten post i tego gówna nie kupi.
Pierwsze wrażenie: OK, wglądają dobrze.
Montaż: próba wciśnięcia wtyczki na żarówkę, kończy się urwaniem jednego z zaczepów odbłyśnika, czyli uważać, bo to zrobiono z gównolitu.
Regulacja na SKP: strumień światła dobry, granica światłocienia zupełnie płaska, czyli nie będziemy widzieli dobrze pieszych, znaków itd.
Podsumowanie: dziadostwo, na które nie warto wydać nawet tyle ile za to wołają, nadaje się to gówno jedynie do śmieci.
Awatar użytkownika
czp01
Posty: 1278
Rejestracja: 24 paź 2013, o 22:03
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Reflektory DEPO

Post autor: czp01 »

No to witaj w klubie.

Kupiłem takie do Corsy C żony no i to były już drugie bo tych pierwszych nie szło ustawić (innej firmy) no i wzięliśmy depo.
Te dały się ustawić (pomijając jakość światła bo to kpina - takie nierównomierne że szok. No ale dały się ustawić i świeciły.

Po 8 miesiącach prawy reflektor zaczął się w środku najnormalniej proszkować i zrobił się w górnej części białawy. Normalnie plastik się w środku sypie.
poszła reklamacja i będę niedługo tą prawą lampę znowu wymieniał :(
________________________________________
Mój sterownik verbomat
Kocioł Kielar ECO2 35/25 kw
Powierzchnia użytkowa budynku 308 m2
Powierzchnia ogrzewana 240m2 z kotłownią
Zestawienia oraz bieżące statystyki spalania
verb

Re: Reflektory DEPO

Post autor: verb »

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że ten szajs ma homologację.
U mnie nowe Hella to koszt 1400zl, trochę dużo do starego grata, temu się skusiłem na to guano :/
bodziasty
Posty: 19
Rejestracja: 27 gru 2017, o 22:08

Re: Reflektory DEPO

Post autor: bodziasty »

Skąd ja to znam kuźwa [emoji35]
Kupiłem do mojego i od razu przyszedł jeden ze złamanym uchwytem
Odeslalem do reklamacji i czekam
Tyle że moje to nie DEPO ale jakiś inny chińczykObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

bodziasty
Posty: 19
Rejestracja: 27 gru 2017, o 22:08

Re: Reflektory DEPO

Post autor: bodziasty »

Jakaś firma TYCObrazek

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

verb

Re: Reflektory DEPO

Post autor: verb »

TYC, DEPO, DJ Auto i cała reszta, to ponoć jeden ch.. Moje świeciły dopiero z 15h, a w prawej nad żarówką już jakby mgiełka na odbłyśniku.
Dziadostwo do potęgi.
bodziasty
Posty: 19
Rejestracja: 27 gru 2017, o 22:08

Re: Reflektory DEPO

Post autor: bodziasty »

Przyszedł po miesiącu- uznali gwarancję ale mieszane mam uczucia co do tych reflektorów no ale teraz to już "kwiatek" blada
Założymy to zobaczymy [emoji848]Obrazek

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

verb

Re: Reflektory DEPO

Post autor: verb »

Dobrze że uznali gwarancję, ja sie za późno zorientowałem co to za szajs, bo bym odstąpił od umowy, i dał zregenerować ori hella za 6stów.
Robo
Posty: 19
Rejestracja: 25 gru 2019, o 23:48
Lokalizacja: Gliwice

Re: Reflektory DEPO

Post autor: Robo »

Verb, ja dałem do zregenerowania w TMC w Piekarach Śląskich i polecam. W moim pasku trzeba było rozcinać lampy, ale wyszło bardzo dobrze.
verb

Re: Reflektory DEPO

Post autor: verb »

Słyszałem o nich że dobrzy. W Katowicach (na granicy z Tychami) też jest taka firma, i też ma dobre opinie. Na razie jeżdżę na podróbkach, trochę się przyzwyczaiłem do braku oświetlania pobocza tak wysoko jak było na oryginałach. Znaki olewam, ale trochę się boję, że piechoty albo kolarzy nie zobaczę wystarczająco wcześnie. Niestety nadal łażą i jeżdżą bez odblasków.
ODPOWIEDZ