IE 42

Sterowniki kotłowe
staryk
Posty: 1318
Rejestracja: 29 lis 2017, o 22:07

Re: verbomat

Post autor: staryk »

No niby tak, ale moze przy tym jakby 10t wziąć udałoby się coś wynegocjować jeśli chodzi o cene transportu tylko muszę miec sprawdzony towar

Wysłane z mojego Nokia 3310 przy użyciu Tapatalka

andy46
Posty: 261
Rejestracja: 10 cze 2017, o 18:13

Re: verbomat

Post autor: andy46 »

Verb a jak tam jest z dostawą na stronie internetowej varmo podczas składania zamówienia wyświetla mi się tylko odbiór osobisty chyba że dopiero przy płatności są inne opcje
andy46
Posty: 261
Rejestracja: 10 cze 2017, o 18:13

Re: verbomat

Post autor: andy46 »

Acha rozumiem tak zrobiłem uznałem że mniejsze worki łatwiej znosić do piwnicy a cena ta sama :(
Zasypałem 60 kg więcej nie weszło no może jeszcze 10kg ale uznałem że nie będę się rozdrabniał
345 minut paliło się 41 kg wyszło mi że podajnik daje 1,98g na sek już zmieniłem w sterowniku
To się jeszcze może zmienić bo przedtem na ślimaku miałem retopal
energotop

Re: verbomat

Post autor: energotop »

A mnie coraz bardziej nurtuje pytanie. Czy coś się robi żeby sterownik stał się wreszcie w pełni funkcjonalny? Platforma niby jest rok czasu. Niestety tylko niby lub na niby. W softach sterownika jak jedno jest naprawione inne zostaje sp...ne. I tak w kółko. Niestety ale moja cierpliwość powoli się kończy :(.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

staryk
Posty: 1318
Rejestracja: 29 lis 2017, o 22:07

Re: verbomat

Post autor: staryk »

verb pisze: 17 cze 2018, o 13:33 . A mi się qrwa już nie chce w tym węglowym gównie tkwić.
Szkoda ino tych, co wydali kasę na "rozwojowy" ster.
nie wieje optymizmem, wrecz przeciwnie. Niedobrze to wychodzi. Wyglada zatem na to ze wykresy to tak na odp... sa dodane. Roman tez przechodzisz na pompe? :)

mam pytanie o to varmo. czy to co pod linkiem tj to samo varmo?

https://www.olx.pl/oferta/suchy-pelet-w ... 6;promoted

jest to troche km ode mnie ale powiedzmy ze droga ktora moge przebyc zeby zrobic testy tego cuda, zamiast ciagnac cala palete. Czym sie roznic premium od zwyklego
Rafal
Posty: 577
Rejestracja: 29 lis 2017, o 21:31
Lokalizacja: Kielcza

Re: verbomat

Post autor: Rafal »

Dlatego bardzo zniechęciło mnie podejście producenta do zakupu za długo to trwa. Projekt umarł na starcie już tam kiedyś ktoś wspomniał

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Rafal
Posty: 577
Rejestracja: 29 lis 2017, o 21:31
Lokalizacja: Kielcza

Re: verbomat

Post autor: Rafal »

Staryk to będzie to

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

staryk
Posty: 1318
Rejestracja: 29 lis 2017, o 22:07

Re: verbomat

Post autor: staryk »

To będę kombinował jak to Sciagnac do siebie

Wysłane z mojego Nokia 3310 przy użyciu Tapatalka

staryk
Posty: 1318
Rejestracja: 29 lis 2017, o 22:07

Re: verbomat

Post autor: staryk »

No wykresy są, ale że nieczytelne to inna sprawa.:) Może wysłaćby oficjalnego maila z pytaniem co i kiedy. Pewnie i tak temat zostanie zlany ale moze warto próbować :)

Wysłane z mojego Nokia 3310 przy użyciu Tapatalka

staryk
Posty: 1318
Rejestracja: 29 lis 2017, o 22:07

Re: verbomat

Post autor: staryk »

Wiem wiem Romanie. Są też pozytywy przypomnę tylko że miała być opłata roczna za dostęp do www i też nie ma :) ale to już taki gruby sarkazm :)

Wysłane z mojego Nokia 3310 przy użyciu Tapatalka

Rafal
Posty: 577
Rejestracja: 29 lis 2017, o 21:31
Lokalizacja: Kielcza

Re: verbomat

Post autor: Rafal »

Kiszka i tyle

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

andy46
Posty: 261
Rejestracja: 10 cze 2017, o 18:13

Re: verbomat

Post autor: andy46 »

Roman nie poddawaj się nie wiem jak inni ale ja jestem w stanie wyrzucić ten sterownik do kosza i zakupić inny z twoim algorytmem ;)
staryk
Posty: 1318
Rejestracja: 29 lis 2017, o 22:07

Re: verbomat

Post autor: staryk »

Jak to że we 2 a inni np ja :)

Wysłane z mojego Nokia 3310 przy użyciu Tapatalka

andy46
Posty: 261
Rejestracja: 10 cze 2017, o 18:13

Re: verbomat

Post autor: andy46 »

Roman jak to mówią do trzech razy sztuka dwa razy dostałeś kopa w dupę za trzecim musi się udać :D
lukasz42
Posty: 485
Rejestracja: 4 sty 2018, o 21:43

Re: verbomat

Post autor: lukasz42 »

No ja też mam ie42 :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

lukasz42
Posty: 485
Rejestracja: 4 sty 2018, o 21:43

Re: verbomat

Post autor: lukasz42 »

Trzeba znaleźć innego programiste ;) może będzie lepszy i bardziej się będzie znał na robocie ;)


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

staryk
Posty: 1318
Rejestracja: 29 lis 2017, o 22:07

Re: verbomat

Post autor: staryk »

Lukasz wszystko fajnie, ale dla mnie to wychodzi na to że właściciel firmy kładzie l....na to ja do końca nie jestem przekonany że to wina programisty, robi to co mu karze ten co płaci a wygląda niestety jw.

Wysłane z mojego Nokia 3310 przy użyciu Tapatalka

andy46
Posty: 261
Rejestracja: 10 cze 2017, o 18:13

Re: verbomat

Post autor: andy46 »

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale pisałeś Roman że masz na oku innego producenta
Leszek z całym szacunkiem od początku nie miał" serca" do tego projektu o czym świadczy moim zdaniem wprowadzenie procesora o tak małej pamięci że nie dawała nadziei na rozwój
staryk
Posty: 1318
Rejestracja: 29 lis 2017, o 22:07

Re: verbomat

Post autor: staryk »

Powiem Andy że jak usłyszałem że problemy z pamięcią to mialem to samo odczucie, że do d... Podzespoły i z g... bata nie ukrecisz ale ze się nie na tym nie znam nie chcialem się odzywać. Wiem natomiast ze sprawą poprawienia wielkości wykresów tj 10-15 min i tego też nie ma

Wysłane z mojego Nokia 3310 przy użyciu Tapatalka

andy46
Posty: 261
Rejestracja: 10 cze 2017, o 18:13

Re: verbomat

Post autor: andy46 »

Może trzeba pana Leszka trochę zmobilizować jakby dostał od nas wszystkich e-maile że produkt nie spełnia deklarowanych parametrów i w związku z tym zwracamy sterownik za zwrotem poniesionych kosztów zakupu
Czyli poszli po rozum do głowy wreszcie ktoś się kapnął co stracili lepiej późno niż wcale :D
staryk
Posty: 1318
Rejestracja: 29 lis 2017, o 22:07

Re: verbomat

Post autor: staryk »

verb pisze:Ty dobrze Andrzej wiesz o jakiego producenta chodzi. Ma bezapelacyjnie najlepszą platformę i gówniany algorytm. W kwietniu miało dojść do spotkania, ale nie doszło też z mojej winy trochę - rzucony ochłap ostudził moje zamiary.
Janicki powinien się określić czy to ciągnie czy nie, bo jak pójdę gdzie indziej to wiadomo co to dla niego oznacza, prawda ? Powinien tu zaglądać, skoro własnego forum nie zdążył założyć, i czytać co się dzieje. Od kiedy się dowiedziałem, że na prior trafia pellet, wiedziałem że gówno z tego - nie miesza się w kilku garncach na raz, jak się ma środki na jedną słabą zupkę.
Ja tez się domyslam.
A jestem za tym żeby wysłać maila zresztą sugerowałem to wczesniej..

Wysłane z mojego Nokia 3310 przy użyciu Tapatalka

andy46
Posty: 261
Rejestracja: 10 cze 2017, o 18:13

Re: verbomat

Post autor: andy46 »

Ktoś kto potrafi pisać takie dokumenty niech spłodzi taki dokument i roześle na priv a my go podpiszemy i wyślemy gdzie trzeba
Rafal
Posty: 577
Rejestracja: 29 lis 2017, o 21:31
Lokalizacja: Kielcza

Re: verbomat

Post autor: Rafal »

Roman dogadaj się z innym producentem bo ten jest daremny szkoda by twój czas i wiedza się zmarnowała

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

andy46
Posty: 261
Rejestracja: 10 cze 2017, o 18:13

Re: verbomat

Post autor: andy46 »

Rafal pisze: 17 cze 2018, o 19:19 Roman dogadaj się z innym producentem bo ten jest daremny szkoda by twój czas i wiedza się zmarnowała

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Jestem całym sercem za
energotop

Re: verbomat

Post autor: energotop »

Nie chciałem wywołać burzy, ale niestety na tą chwilę tak to widzę.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ