Strona 1 z 1
Blacha trapezowa na altanę
: 3 lut 2025, o 07:19
autor: okor
Czy blacha trapezowa na altanę wymaga specjalnego montażu lub dodatkowych warstw wygłuszających, aby zwiększyć komfort użytkowania?
Re: Blacha trapezowa na altanę
: 3 lut 2025, o 11:10
autor: Zoks
Na altanę blacha trapezowa to świetny wybór – jest lekka, więc nie obciąża konstrukcji, a do tego odporna na różne warunki pogodowe. Co do hałasu, to faktycznie w deszczu może być trochę głośno, ale da się temu zaradzić, kładąc jakieś podkłady wygłuszające. Warto też wybrać blachę z odpowiednią powłoką, bo dzięki temu będzie bardziej wytrzymała. Sprawdź sobie tutaj:
https://pokrycia.pl/blacha-trapezowa, mają sporo informacji o różnych rodzajach. Jeśli dobrze zamontujesz, to spokojnie wytrzyma lata. Dodatkowo taka blacha jest łatwa w czyszczeniu, więc nie będziesz mieć problemu z utrzymaniem jej w dobrym stanie.