REGULAMIN

Uwagi, pomysły, propozycje
Awatar użytkownika
czp
Administrator
Posty: 88
Rejestracja: 27 lis 2012, o 18:18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

REGULAMIN

Post autor: czp » 24 paź 2013, o 23:19

Rejestrując się na „forum domowe czp.pl” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „forum domowe czp.pl”. „forum domowe czp.pl” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „forum domowe czp.pl” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „forum domowe czp.pl” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „forum domowe czp.pl” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław opinie